درباره ما - پلینک

درباره ما

پلینک
پلینک جامع ترین سامانه مدیریتی و سیستم اتوماسیون رویه‌های اداری امور فرهنگی دانشگاه‌های کشور، برای تمامی دانشجویانی که دغدغه‌ای برای فعالیت‌های فوق برنامه‌ی خود دارند، تجربه‌ای لذت‌بخش از اتوماسیون روند اداری به ارمغان می‌آورد. حذف بروکراسی رویه‌های درخواست فعالیت‌ در انجمن‌ها و ثبت جلسات انجمن و انتشار صورتحلسه مربوطه، انتشار پادکست‌ها، اعلامیه‌ها و نشریه‌های مربوط به انجمن‌های علمی در سامانه و برگزاری انتخابات به صورت الکترونیک تنها بخشی از ماژول‌های این سامانه هستند. این سامانه در فاز اول انجمن‌های علمی و بزودی در کانون‌ها و تشکل‌های دانشجویی به بهره برداری می‌رسد.
تیم پشتیبانی این سامانه و شرکت شایلین تاک، امیدوار است که مشارکت هرچه بیشتر شما دانشجویان در بهینه‌سازی این سامانه با نظرات خود، روند بهسازی این سامانه را سرعت بخشید.


معرفی شرکت شایلین تاک
هسته‌ی اصلی تیم شایلین تاک در سال 95 ابتدا فعالیت خود را با هدف ایجاد یک هسته ی علمی قدرتمند در سطح دانشگاه از انجمن علمی کامپیوتر آغاز با توجه به ایده ها و نیاز های موجود در دانشگاه و استعداد و توانایی بالای اعضای این هسته علمی، فعالیت‌های این تیم به سمت انجام پروژه های کاربردی در دانشگاه و تسهیل روندهای موجود در دانشگاه متمایل شد. از شاخص ترین پروژه‌هایی که توسط این تیم در حال اجرا می‌باشد، می‌توان به سامانه فروشگاهی فروش صنایع دستی دانشجویی کشور، طراحی پلتفرم آموزش آنلاین، طراحی سامانه جامع مدیریت امور فرهنگی و... اشاره کرد. این تیم در اوایل سال 95 با فراهم کردن یک بستر حقوقی قانونمند اقدام به تاسیس اولین شرکت دانش بنیان دانشگاهی دانشگاه ملایر کرد، تا بستری برای اشتغال و کار آفرینی دانشجویان دانشگاه و عمل به شعار سال و همچنین گامی در جهت ارتباط هر چه بیشتر علم با صنعت و بازار کار فراهم کرده باشد.