پوستر معارفه جدیدالورد 961 انجمن علمی ریاضی با هم کاری انجمن آمار
مراسم دهه ریاضی


خیام
چهارشنبه , 01 آذر 1396
زانيار خدامرادي
تابلواعلانات
فعال سازی تابلو اعلانات انجمن واقع در دانشکده علوم ریاضی آمار برای ایجاد برقراری ارتباط بیشتر و تعامل دانشجویان بادانشکده اخبارواطلاعیه های اموزشی، پژوهشی ، فرهنگی وترویجی وفعالیت های انجمن علمی ریاضی می باشد.که بصورت روزانه یا هفتگی به روز رسانی می شود .


خیام
دوشنبه , 01 آبان 1396
زانيار خدامرادي
ایستگاه مخ سوزی
ایستگاه مخ سوزی در روز های شنبه و یکشنبه هر هفته جلو دانشکده علوم ریاضی و آمار برگزار میگردید که مورد استقبال دانشجویان کلیه رشته قرار گرفت .این ایستگاه به نوعی باعث پر کردن اوقات فراغت دانشجویان و گردید ودراین تایم با بازی های فکری مربوط به ریاضیات آشناشدن اعم از دومینو ، اتلو ،برج هیجان ،سودوکو و کن کن رافراگرفتن که یک محیط علمی سالم وپرشور ونشاط فراهم گردید.


خیام
ﺳﻪشنبه , 14 آذر 1396
زانيار خدامرادي
مسابقه دومینو
انجمن علمی ریاضی با همراهی شورای دبیران انجمن های علمی به مناسبت روز دانشجو ،روز سه شنبه ۱۴ آذر ماه ۹۶ یک دوره مسابقه دومینو در محل دانشکده علوم ریاضی و آمار برگزارکرد که با استقبال گسترده دانشجویان روبرو گردید. دکتر اسماعیل بیگی مدیریت امور فرهنگی، دکتر زهره وند مدیرگروه ریاضی و دکتر ملکی استاد مشاور انجمن علمی، نیز در محل برگزاری مسابقه حاضر و در جریان جزئیات مسابقه قرار گرفتند. این مسابقه بصورت تک حذفی از ساعت ۱۳ الی ۱۸ به طول انجامید اما به علت زیاد بودن شرکت کننده ها، مسابقات نهایی به روز شنبه موکول شد. بازی دومینو یک بازی فکری شناخته شده میباشد. 180 دانشجو در این مسابقه شرکت کردند که در نوع خود قابل توجه بود.


خیام
دوشنبه , 08 آبان 1396
زانيار خدامرادي
سیمینار دهه ریاضی
عنوان فعالیت : سمینار اشتغال زایی، کارآفرینی و مهارت های لازم برای جذب در بازار کار ارائه کننده: دکتر دل انگیزان, عضو هیئت علمی دانشگاه رازی کرمانشاه تاریخ: 8آبان 1396 ساعت 14:30 انجمن علمی ریاضی سمینار فوق را در دهه ریاضیات به منظور آموزش مهارت های مورد نیاز برای ورود به بازار کار برای دانشجویان برگزار نمود. دکتر دل انگیزان با 20 سال سابقه دانشگاهی و تجربه عظیم مشاوره به بخش خصوصی به خوبی توانست دانشجویان را نسبت به این موضوع حساس کرده و مطالب مهمی را درباره اشتغال آفرینی رشته های ریاضی و آمار بیان کرد.  ایشان در پایان برنامه نیز به مشاوره موردی دانشجویان پرداختند. استقبال دانشجویان بسیار در خورد توجه و جالب بود. حتی از مقطع کارشناسی ارشد نیز دانشجویان برای شرکت در این سخنرانی حضور داشتند. حدود 100 دانشجو در این مراسم حضور داشت. قبل از دکتر دل انگیزان،  دکتر ملکی استاد مشاور انجمن علمی ریاضی درمورد فعالیت های انجمن و مسابقه شهر ریاضی که توسط انجمن علمی در ترم پیش برگزار شد، صحبت های ایراد کردند. به علاوه در مورد دکتر مریم میرزاخانی نیز یک کلیپ پخش شد و در ادامه دکتر ملکی نیز درباره ایشان چند دقیقه ای صحبت کردند. از دیگر برنامه های این سمینار، مسابقه ریاضی بود که روی یک برگه به همه دانشجویان داده شد. سوال در معمای منطقی بود که مورد توجه اکثر شرکت کنندگان قرار گرفت. در پایان از بین کسانی که جواب درست داده بودند، به قید قرعه به سه نفر جایزه تقدیم شد. مورد جالب و در خور توجه این سمینار دعوت از یک استاد غیر ریاضی بود که با تسلط بر موضوع سمنیار با موفقیت خوبی توانست مخاطبین خود را جذب کند. پوستر  و معمای منطقی و عکس و فیلم مراسم به پیوست ارسال می شود.


خیام
یکشنبه , 23 مهر 1396
زانيار خدامرادي
جلسه معارفه 961