داود محمدرضایی
استاد مشاور

اميرمحمد فيروزي
دبیر

سمینار کارآفرینی شیلاتی
سمینار کارآفرینی شیلاتی
سمینار کارآفرینی شیلاتی
سمینار کارآفرینی شیلاتی


شیلات
چهارشنبه , 20 آذر 1398
فاطمه حسين پور
اردوی بازدید از شهر آکواریوم اصفهان
این بازدید بصورت یک روزه از ساعت 5 صبح تا 24 نیمه شب به طول انجامید که با بازدید از شهر آکواریوم و جاذبه های دیدنی شهر انجام شد.


شیلات
یکشنبه , 17 آذر 1398
فاطمه حسين پور
بازدید از مزرعه پرورش کروکودیل
این بازدید در ساعت 15:30 با تجمع دانشجویان در دانشگاه با حضور اساتید محترم گروه انجام شد، و با آشنایی با طرز ساخت مزرعه و رفتار شناسی کروکودیل ها به اتمام رسید.


شیلات
ﺳﻪشنبه , 12 آذر 1398
فاطمه حسين پور
سمینار کار آفرینی شیلاتی
این سمینار با حضور دانشجویان اساتید محترم گروه ، سه تن از کارشناسان مزرعه کروکودیل ملایر برگزار شد . در ابتدا با مقدمه ای که دکتر زمانی داشتند هدف کلی برنامه بیان شد سپس کارشناسان با توضیح کارآفرینی خود و پاسخ به سوالات دانشجویان سمینار را تکمیل کردند،و از طرف انجمن لوح تقدیر دریافت کردند. پس از اتمام مراسم به دانشجویان پذیرایی و ماهی فایتر هدیه داده شد و طریقه نگه داری از آن آموزش داده شد.


شیلات
دوشنبه , 20 آبان 1398
فاطمه حسين پور
پخش مستند علمی آموزشی
پخش مستند با اهداف آشنایی دانشجویان بصورت بصری با رشته شیلات و شناخت تجهیزات مختلف ، با حضور اساتید دکتر زمانی و دکتر محمدرضایی و دانشجویان در تاریخ دوشنبه 20 آبان در ساعت 13 الی 14 در سالن جلسات دانشکده منابع طبیعی برگزار شد .


شیلات
شنبه , 01 اردیبهشت 1397
محمدمهدي فدايي
چهارمین نمایشگاه شیلات
چهارمین نمایشگاه شیلات در تاریخ 1 اردیبهشت ماه سال 97 در ساعت 10 صبح با حضور ریاست محترم دانشگاه ، معاونین و مسئولین محترم افتتاح گردید این نمایشگاه از سه بخش ماهیان اکواریومی و لوازم جانبی آکواریوم،ماهیان منجمد خوراکی و بروشور و مجله های شیلاتی تشکیل شد