کانون همیاران دانشگاه ملایر در راستای ارتقای سلامت جسم و روان دانشجویان تشکیل شده است و کار خود را از سال ۹۴ و با همت دکتر یدالله قاسمی پور آغاز کرد و افتخار اینرا داشته که همواره با برگزاری همایش های تخصصی و غیرتخصصی،کارگاه های روانشناختی و اجتماعی،مسابقات مختلف،ایستگاه های سلامتی،ارجاع به مرکز مشاوره جهت مشاوره رایگان،جلسات گروهی و مرکزی،جشن های مناسبی و شادو..به ارتقای روحیه شاد و مفرح و انگیزش و سلامت روانی آنها کمک کرده است


جلسه اعضای مرکزی و دبیر کانون با دبیر شورای هماهنگی
ایستگاه سلامت ۲۰ مهر ۹۸
کسب رتبه برتر کانون همیاران سلامت در منطفه ۴
برگزاری کافه اگاهی با موضوع فضای مجازی در کافه ژابیز


کانون همیاران سلامت
دوشنبه , 19 فروردین 1398
شهلا چقازردي
مسابقه بزرگ کتابخوانی سه خان سلامت
این مسابقه که با همکاری انجمن ورزشی بود.مرحله ی اول بصورت اینترنتی بودکه کتاب بازی ها بود. 35نفر آنها با کسب امتیازات بالا به مرحله ی دوم راه پیدا کردن که مرحله ی دوم کتاب حرکات اصلاحی درمانی بود که بصورت کتبی برگزار شد و کسانی که امتیاز بالا می‌آورند به مرحله ی سوم راه پیدا میکنند.


کانون همیاران سلامت
شنبه , 10 آذر 1397
شهلا چقازردي
راه های پیشگیری از استرس
این کارگاه که راه های پیشگیری از استرس بود.که جناب آقای دکتر قاسمی پور سخنران آن بودند.ودانشجویان حضور داشتند.هدف از آن این بود که دانشجویان با راه حل هایی که استرس را کم می‌کند در مواقع امتحان آشنا شوند.


کانون همیاران سلامت
ﺳﻪشنبه , 06 آذر 1397
شهلا چقازردي
فرهنگ ازدواج
این برنامه با همکاری کانون فرهنگ ایران اسلامی انجام شد.با حضور جمعی از کارکنان و اساتید دانشگاه و دانشجویان بودند که جناب آقای دکتر انوشه در رابطه با فرهنگ ازدواج و تقویت عزت نفس صحبت کردند.